Hakkımızda Biz Kimiz Neler Yapıyoruz Vizyon & Misyon Farklarımız Ekibimiz

IwebClub olarak 2007 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz...


Biz Kimiz?


Iwebclub.net'de biz, Merkezinde İnsan, Çizgisinde Teknoloji Olan Tasarımları sunuyoruz

Geleneksel medya, online, mobil ve sosyal medya gibi farklı mecralar ve teknolojileri en doğru şekilde bütünleyen "entegre" pazarlama çözümleri sunuyoruz. Üst düzey teknolojiler ile Web Sitesi Tasarımı yetkinliklerini ve taktikleri kullanarak, online pazarlama çözümleri ile marka değerinizi arttırmaya çalışıyoruz.

Tasarım, web sitesi tasarımı, hazır web sitesi, e-ticaret sitesi, Arama Motoru Optimizasyonu ve sosyal medyadan oluşan temel uzmanlık alanlarımız doğrultusunda, online dünyadaki yerinizi ve hedef kitle ile etkileşiminizin en doğru şekilde gerçekleşmesi için çalışıyoruz.

Kurulduğumuz 2007 yılından bu yana, yüksek standartlarda iş yapmayı ve sürekli gelişimi alışkanlık edinen ekibimizle birlikte, Türkiye'nin lider online Tasarım firmaları arasında yer alıyoruz. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile uzun süreli işbirlikleri sağlıyor, onlar için yüksek standartlı projeler gerçekleştiriyoruz.

Ne kadar ücret alacağımıza değil ne verebileceğimizi, nasıl müşterilerimize daha fazla portföy olurşturabileceğimizi ve daha fazla nasıl para kazandırabilieceğimize odaklanıyoruz.

Neler Yapıyoruz


Web Sitesi Tasarımı
Dünya Standartlarına Uygun, Marka değerinizi artıracak, Şık ve Modern, Yeni Nesil Tasarımlar, Kurumsal Web Sitesi Çözümleri

Hazır Web Sitesi
Kurumsal Modern İçerik Yönetim Sistemi, Aynı Gün Kurulum internet sitenizi, Mobil uyumlu, kreatif, etkileyici ve kullanıcı dostu web tasarım çözümleri

E-Ticaret Sitesi
Profesyonel yazılım alt yapısı, esnek ve kullanışlı yönetim panelli ihtiyacınıza göre size özel ve özgün bir tasarımla, profesyonel, hızlı, ekonomik E-Ticaret Sitesi

Google Optimizasyonu
Sitenizin Google Aramasında En Üst Sırada Çıkmasını İstemez misiniz? Reklam ve SEO seçenekleri ile kısa bir zamanda gelirinizi attırmaya başlayabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik Çalışmaları
- Logo Tasarım
- Kartvizit Tasarım
- Zarf / Antetli Kağıt Tasarım
- Broşür / Katalog Tasarım
- E-Katalog Tasarım


Vizyon & Misyon


Iwebclub.net olarak misyonumuz, müşterilerimize yenilikçi hizmetler sunarak, müşteri portföylerini büyütmek, güçlendirmek ve marka değerlerini arttırmaktır.

Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun Web Sitesi çözümlerini birlikte üreterek, rekabette kazanan, bilgi, beceri, deneyim ve yetenekleri ile çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Müşterilerine değer yaratmayı ilke edinmiş, güvenliği ve güvenilirliği ön planda tutan, gelişmeleri, değişimleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri internet sitesi tasarımı çalışmalarında hızla uygulayan, iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen, firma olarak Web Tasarım firmaları arasında tercih edilen önemli bir çözüm ortağıdır.

Ürünlerimize sahip çıkmak, satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak, tüketici ilişkileri konusundaki hassas yaklaşım ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Öncüsü olduğumuz sektörde daima ileriye dönük ve ihtiyaçları günün şartlarında ve imkanlarında en iyi şekilde sunmak, vazgeçemeyeceğimiz başka bir temel ilkemizdir.

Farklarımız

HTML/CSS
99%
arayüz tasarımı
95%
mobil uyumlu tasarımlar
83%
proje analizi
75%
seo optimizasyonu
55%
Web Sitesi Başvuru  
Web Sitesi Başvuru  
Web Sitesi Başvuru  
Web Sitesi Başvuru  

Yukarıdaki * alanları gereklidir.