Bayimiz Olun

Globalleşmenin ve teknolojinin dünyada hızla yayılmasıyla, ülkemizde her sektörde büyüyen firmaların online platform ihtiyaçları artmaktadır. ...


iwebclub İş Ortağı Size bağlı olan firmaların Web Sitesi ve diğer online ihtiyaçlarını karşılamak için iş ortaklığı kuralım.

BAYİ ADAYLARINDA ARANAN ÖZELLİKLER

İşletmeci adaylarında aradığımız en temel özellik girişimci bir ruha sahip olunmasıdır. Bunun yanı sıra başarma hırs ve azmi, tercihen geçmişte başarılı iş tecrübelerine sahip olmak, asgari lise mezunu ve Web Tasarımı konuları üzerine bilgi ve tecrübeye sahip yada öğrenmeye istekli olmak gibi bir takım genel koşulların taşınması gerekmektedir.

BAYİLİK VERME KOŞULLARI

Iwebclub.net, bayiliklerini belirli bir öncelik sırasına göre İstanbul ve civarı başta olmak üzere tüm Türkiye il ve ilçelerinde kendi sitesi üzerinden bayiye açacağı bir kullanım paneli ile vermektedir. Verilen bu panel bilgileri sayesinde kişi sahip olduğu işyerinde veya bireysel olarak Iwebclub.net markası altında yada copyright olmaksızın ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Müstakbel bayimize, tecrübelerimiz doğrultusunda hedef kitlesine en uygun web sitesi yada E-Ticaret Sitesi konularında destek olmak asli görevimizdir.

Birlikte Çalıştığınız veya İletişim İçersinde Olduğunuz Firmaların Online İhtiyaçlarını Karşılarken Sizde Kazanabilirsiniz.

İş Ortaklığı Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin...

Web Sitesi Başvuru  
Web Sitesi Başvuru  
Web Sitesi Başvuru  
Web Sitesi Başvuru  

Yukarıdaki * alanları gereklidir.