Google Reklam Stratejisi

Tıklama sayısına dayalı reklam seçeneği ile birlikte 48 saat gibi kısa bir zamanda şirketinizin gelirini attırmaya başlayabilirsiniz.....


Tıklama Sayısına Göre Reklam Verme Nasıl İşe Yarıyor?

Google Reklam Her gün milyonlarca insan istedikleri bilgiye ulaşmak, ilgi duydukları konuları araştırmak için Google arama motorunu kullanıyor. Bu araştırma süreci Google’a aradığınız konuyu anahtar kelimeler kullanarak yazmakla başlıyor. Anahtar kelime dediğimiz şey ise ‘mortgage’ gibi tek bir kelime olabilir ya da ‘morgage koşulları’ gibi kelime grubu olabilir.

Kullanıcı aradığı ürüne hemen ulaşabiliyor mu?


Müşterileriniz aradığı ürüne en çabuk şekilde,bir çok değişik yoldan ve zahmetsizce ulaşabilmeli ve satın alma sürecine güvenli , pratik bir şekilde yönlendirilmelir. Rekabetin oldukça fazla olduğu günümüz koşullarında kullanıcı dostu olamayan her site müşterisini rakibine kaptırmaya mahkumdur.

Tıklama sayısına dayalı reklam seçeneği ile istediğiniz herhangi bir anahtar kelime için reklam verebilirsiniz. Ve, sadece küçük bir okuyucu kitlesine sahip olan dergilerde alışkın olduğumuz geleneksel reklamlardan farklı olarak tıklama sayısına dayalı bir reklam verirseniz reklamınızı kimin göreceğine tamamen siz karar veriyorsunuz. Ve tabi ki bu da reklama harcadığınız paranın geri dönüşünü en üst seviyeye çıkarmiş oluyorsunuz. <

Reklamınız nerede görünecek?


E-Ticaret Sitesi İnsanlar Google’da bir araştırma yaptığı zaman iki çeşit arama sonucu vardır: biri sayfanın ortasında yer alan serbest sonuç listesi diğeri de sayfanın sağ tarafında yer alan sponsor linkler (bu linkler bazen serbest listenin üstünde de yer alabilir).

Tıklama sayısına dayalı reklam seçeneği ile reklamınız sayfanın sağ tarafında yer alan sponsor linkler kısmında yer alacak. Web sitenizin sayfanın ortasında yer alan serbest arama listesinde yer alamsını istiyorsanız, arama motoru seçeneğine ihtiyacınız var.

Tıklama Sayısına Dayalı Reklam Seçeneğini Neden Kullanmalısınız?


Bu tarz reklam seçeneği ile reklamınızın Google’da görünmesi için ödeme yapmak zorunda değilsiniz, ancak bir internet kullanıcısı sizin reklamınızı tıkladığı zaman para ödemek durumundasınız, dolayısıyla adı da tıklama sayısına dayalı reklam verme seçeneği oluyor.

Her ne kadar pahalı bir reklam verme seçeneği gibi görünse de , gerçekte ücret açısından en mantıklı reklam verme seçeneklerinden biri hem de internet ortamında çünkü sadece sizin SATTIĞINIZ ÜRÜNE İLGİ GÖSTEREN İNSANLAR İÇİN reklam parası ödüyorsunuz.

Tıklama sayısına dayalı reklam verme seçeneği ile aynı zamanda reklam verdiğiniz her bir anahtar kelimenin kaç kere arandığını takip edebilir, dolayısıyla da sonucu veren anahtar kelimeyi bulup ona yönelik reklam verebiliyorsunuz, sonuç elde edemediğiniz anahtar kelimeleri ise artık reklam vermek için kullanmazsınız ve bu sayede reklamdan elde edeceğiniz geliri maksimum seviyeye çıkarmış olursunuz.

Tıklama Sayısına Dayalı Reklam Seçeneğini Kullanırken Web Uzmanlarımızın Size Yardımcı Olmasına İzin Verin:


Web uzmanlarımız müşteri gelirlerinin binlerce dolarını tıklama sayısına dayalı reklam seçeneğine yatırıyorlar. İnternet ortamından maksimum gelir sağlamanız için web uzmanlarımızı sizin ihtiyacınız doğrultusunda size yönlendirebiliriz.
Size sadece bu seçeneği kullanmanıza yardımcı olacak bir uzman kadrosu önermiyoruz...

Google ReklamAynı zamanda size her geçen gün internet ortaminda şirketinizin gelirini arttırmayı garantileyecek belirli bir pazarlama stratejisinide beraberinde sunuyoruz.
Web sitenizi tasarlar iken 4 ana noktaya odaklanırız:

  1. 1000 kelimelik anahtar kelime listesi – böylelikle en düşük fiyata bile şirketinizin Web Sitesine tıklanacak
  2. Google’da tıklanma sayısına dayalı reklam seçenekleri sunulması
  3. Kişisel anahtar kelime takibi ve kullanılmayan ya da az aranan anahtar kelimelerin ayıklanması
  4. Sponsorlu linkler kısmında web sitenizin yer tayinini belirleme ve bu sayede rakip sitelerin kullanımını azaltmak
  5. Web sitenizin yer alacağı ana sayfaları çoğaltmak için startejik yollar
  6. Gelirinizi maksimum seviyeye çıkartmak icin reklam bütçesinin kontrolü
  7. Aylık olarak performans, masraf ve sonuç raporu
Hemen bugün web uzmanlarımızla görüşün ve 48 saat içinde internet üzerinden şirket gelirinizi arttırın.

Web Sitesi Başvuru  
Web Sitesi Başvuru  
Web Sitesi Başvuru  
Web Sitesi Başvuru  

Yukarıdaki * alanları gereklidir.