Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı 'nda yapılan en büyük yanlışlardan nasıl kaçınılır? Eğer şirketinizin gelirini sağlayacak, marka değerinizi artıracak bir Web Sitesi Tasarımı istiyorsanız, aşağıdaki değişiklileri mutlaka uygulayın.


Yanlış 1: İnternet Sitesi doğru planlandı mı?

web site tasarımı İnternetin size para mı kazandıracağı yoksa hüsrana mı uğratacağını, Web Site Tasarımı belirler.

Satış gelirlerini arttrılımasında en önemli faktör, web kullanıcısını ürün almaya teşvik eden, güven veren bir internet sitesi 'ne sahip olmaktır. (Örneğin kullanıcı ürününüzü satın almak için hemen telefona sarılmalı.)

İnternet üzerinden kar elde etmenin yolu, satışa yönelik profesyonel bir internet sitesi 'nden geçer. Böyle bir Web Tasarımı da şirketinize yön verir.

Web Tasarımı yaparken 6 ana noktaya odaklanırız:

  • Anahtar Kelime ve Seo Uyumluluğu
  • Sektör Analizi
  • Güven Duygusu
  • Web Tasarımı
  • Ulaşılabilirlik
  • Kullanım Kolaylığı

Yanlış 2 : Doğru Anahtar Kelime Belirleme

Google Optimizasyonuİnternet Sitesi nde ilk yapılması gereken, ne satmak istediğinizi doğru belirlemektir.

İnsanların almak istemediği bir şeyi satmaya çalışmak hem para hem de zaman kaybı olur. İnternet Sitesi 'nin en önemli kısmı kullandığınız kelimelerdir. Kullandığınız kelimeler başarı ve başarısızlık arasındaki farkı belirleyecektir.

İnternette, anahtar kelime aracı gibi kullanıcıların isteklerini araştırıp öğrenebileceğiniz çeşitli araçlar var. Web Sitesi üzerinden para kazanmanın püf noktası, kullanıcıların çoğunlukla aramakta olduğu başlıkları bulabilmektir.

Mesela bir fırınınız olduğunuzu varsayalım. internet üzerinden ‘fırın’ kelimesiyle arama yapan insan sayısı oldukça azdır, öte yandan ‘düğün pastası’ kelimesini kullanarak arama yapan insanların sayısı oldukça fazladır. Öyleyse, şirketiniz adına en iyi sonuca ulaşmak için internet sitenizi ya düğün pastaları üzerine yada belirli bir alana yönelik tasarlamak ve insanları o belirli sayfaya yönlendirmek akıllıca olacaktır. Yani internet sitenizi hazırlarken öncelikli olarak Arama Motoru Optimizasyonu göz önüne almanız gerekmektedir.

Tasarımcıları insanların internette en çok neyi aradıklarını araştırır ve internet sitenizde neye yer vermeniz gerektiğini belirler.

Şirketiniz adına en iyi sonucu sağlayan kelimeleri ısrarla tekrar etmeye odaklanıyoruz. Ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesi, şirketiniz, satış prensibiniz, satmak istediğiniz ürün, servisleriniz ve rakipleriniz hakkında her şeyi öğrenip SİZE kurumsal çözümler sunuyoruz.


Yanlış 3: Sitenizin kullanımı kolay mı?

web sitesi kelimeler Sitenizi tasarlarken önce kullanıcılarınızın ne yapmasını istediğinizi belirlemeniz gerekir.

Kullanıcılarınızın iletişim bilgilerini bırakmalarını mı, e-mail yollamalarını mı yoksa telefon yoluyla size ulaşmalarını mı tercih ediyorsunuz?

Sitenizi ziyaret eden kullanıcılarınızın ne yapmasını istediğine karar vermeniz Web Tasarımı 'nda yapılması gereken ilk ve en önemli aşamalardan biridir.

Eğer sitenizi ziyaret eden kullanıcıların belli bir harekette bulunmalarını bekliyorsanız, o zaman internet sitenizin amaçlarını daha detaylandırmanız gerekir.

İnternet üzerinden kar elde etmenizi sağlayacak uzman kadromuz, sitenizi kullanan kişilerden yapmasını istediğiniz hareketi belirleyerek bu kullanıcıların sayısını en yükseğe çıkarmaktadır.


Yanlış 4: Tasarımınız Kurumsal Görünüyormu?

Tasarım2007 yılına kadar, şirketler gelişi güzel bir Tasarım ile internet üzerinden gelir sağlayabiliyorlardı.

Artık bu durum değişti.

Gelişerek en büyük geliri elde eden internet siteleri, en iyi Web Tasarımı na sahip olanlardır. .

Tasarımcılarımız içeriği zengin, kullanıcıda ilgi uyandıran ve onu harekete geçiren Web Tasarımı'na odaklanmıştır.

Çözüm Aşamasında

Tasarımcılarımız şirketiniz için en iyi sonucu sağlayacak internet sitesi 'ni hazırlamanızda yardımcı olacak.

Çözüm1: Hazır Web Sitesi

Dinamik olarak kontrol edebileceğiniz, Sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış fiyat olarak ekonomik olan Hazır Web Sitesi

Çözüm2: Özel Tasarımlı Kurumsal Web Sitesi

Beğenileriniz doğrultusunda size özel olarak tasarlanmış, içerik yönetim sistemi sayesinde sınırsız şekilde kontrol edebileceğiniz, ürün, hizmet, refarans, kampanya/duyurular ekliyebileceğiniz marka değerinizi artıracak, Özel Tasarımlı Kurumsal Web Sitesi

Çözüm3: E-Ticaret Sitesi

Ürünlerinizi ekleyip online olarak satış yapabilmenizi sağlayacak tamamen sizin yönetiminizde yer alan profesyonel bir E-Ticaret Sitesi

Çözüm4: Arama Motoru Optimizasyonu

Belirleyeceğiniz kelime veya kelimelerde google'da ilk sayfada çıkmanızı sağlayıp hem marka değerinizi artıracağımız hemde müşteri derdinizi ortadan kaldıracağımız Arama Motoru Optimizasyonu hizmetleri

Sizinle oturup yapmış olduğunuz işinizi ve sitenizden beklentilerinizi öğreneceğiz. Sektörünüzdeki pazarlama stratejilerini takip ederek size çözüm önerilerimizi sunacağız.

Tasarım ekibimiz sitenizi, grafik tasarımından reklam ilanlarına kadar olması gerektiği gibi ve sizin istekleriniz doğrultusunda tasarlayacaktır.


Web Sitesi Başvuru  
Web Sitesi Başvuru  
Web Sitesi Başvuru  
Web Sitesi Başvuru  

Yukarıdaki * alanları gereklidir.